NAISTE RIIDED

Kursus on suunatud naiste riiete kõrgelt kvalifitseeritud disainerite väljalaskmisele. Selleks, et luua oma töid tutvustav mapp (portfoolio), saavad õpilased teadmisi naiste moest. Pärast joonistusoskuse omandamist keskenduvad õpilased stiilidele, analüüsivad mineviku, tänapäeva ja tuleviku tendentse, samuti loovad erinevaid riiete kollektsioone. Selleks, et õpilased saaksid paremini tutvuda maailma moega, pööratakse programmis suurt tähelepanu moe ja materjalitundmise ajaloole.

MEESTE RIIDED

Meeste riided hõlmavad suure osa rahvusvahelisest moeturust. Selles valdkonnas töötamiseks on väga tähtis saada teatud vajalikke teadmisi ja kogemusi. Õpilased tutvuvad selliste ainetega nagu anatoomia alused, kiireskiis ja kostüümiajalugu. Samuti on tähtis mõista meeste stilistika psühholoogilist allteksti. Kõik see aitab kaasa meeste riiete omakollektsiooni loomisele. Programm saab ellu viidud tänu erialastele raamatutele ja kvalifitseeritud õppejõududele, kes tagavad õpilastele professionaalse ettevalmistuse.

Tundide arv: 748 akadeemilist)

LASTE RIIDED

Laste riided on alati mänginud suurt osa moeturul. Sellepärast näidatakse igal hooajal nii täiskasvanute- kui ka lastekollektsioone. Õpilased saavad teadmisi laste riiete mõõtudest ja proportsioonidest, mis oluliselt erinevad täiskasvanute omast. Nad tutvuvad ka kujundustehnikaga, mis on vajalik nii igapäevaste kui ka pidulike kollektsioonide loomiseks. Õpilased saavad teoreetilisi teadmisi moeajaloost, tendentsidest ja turundamisest. Programm valmistab õpilased ette tööks lasteriiete disainerina.

KINGAD, KOTID A AKSESSUAARID

Aksessuaarid on moe lahutamatu osa, nad täiendavad disaini nagu raam täiendab pilti. Nimetatud kursus on mõeldud õpilastele, kes tahavad teha kotte, jalatseid kaunistusi ja teisi lisandeid, mis rikastavad kollektsioone. Osa programmist on suunatud jalatsite stiilile ja tehnilistele joonistele. Õpilased õpivad kujundustehnikaid, materjalitehnoloogiat, moeajalugu. Samuti saavad teoreetilisi teadmisi, mis aitavad leida oma koha moeturul ja valida õige strateegia oma loomingu müügiks.

ALUSPESU JA RANNARIIDED

Tänapäeva maailmas on aluspesu osatähtsus kordades kasvanud. Ikka sagedamini leiab aluspesu kasutamist riietuse iseseisva elemendina – bodid, õhtukleitide ja pulmakleitide korsetid, lavakostüümid. See kursus on mõeldud neile, kes tahavad luua rannariietust, aluspesu, bodisid ja korsette. Kursuse raames õpitakse aineid, mis on vajalikud selles valdkonnas töötamiseks: anatoomia alused, moeajalugu, kujundustehnikad, materjalitundmine, turundus.