Istituto di Moda Burgo Eesti Moekool (IMB Eesti) – ainuke omataoline Itaalia moekool Balti riikides. See kool pakub unikaalset koolitusmeetodit koostöös Istituto di Moda Burgo’ga (IMB), mis on oma valdkonnas laialdaselt tuntud rohkem kui 50-aastase töökogemusega õppeasutusena.

Hariduse omandamine moeprofiiliga koolis on moetööstuses tegutsemiseks väga oluline. Kõik IMB Eesti õppeprogrammid on saanud Eesti Vabariigi Teadus- ja Haridusministeeriumi koolitusluba (nr 6747HTM). Kooli tunnistus – see on võti, mis tagab moemaailmas konkurentsivõime.

Kvaliteetne ja kiire koolitusprotsess saavutatakse tänu järgmistele teguritele:
- Individuaalne lähenemine. Õpetaja juhendab iga õpilane individuaalselt, valides talle personaalse programmi, mis võimaldab keskenduda õpilasele raskusi valmistavatele õppeainetele ning jätta vahele tema poolt juba omandatud materjali.
- Eksklusiivne õppesüsteem, mis tugineb unikaalsetele raamatutele ja materjalidele.
- Igakuised testid õppurite õppedukuse hindamiseks ja operatiivne sekkumine raskuste esinemise või programmist mahajäämise korral.
- Kõrgelt kvalifitseeritud töötajad.
- Õppekvaliteedi tagamiseks on ühe õpetaja kohta kehtestatud õpilaste piirarv.
- Võimalus alustada kursusega iga kuu alguses.
- Õppida on võimalik kolmes keeles: eesti, vene ja inglise keeles.

Kool on varustatud kaasaegsete seadmetega, mida õpilased hakkavad pärast kursuse lõpetamist moetööstuses kasutama. IMB Eestis valitseb loominguline õhkkond. Kooli missiooniks on Balti moe maine tõstmine ning Itaalia kvaliteedi ja meisterlikkuse Eestisse toomine.

IMB Eesti peamiseks eesmärgiks õpilaste koolitamisel on kõrgelt kvalifitseeritud professionaalide ettevalmistamine, kes on võimelised oma innovaatilisi ideid kaasaegses moetööstuses rakendama. IMB Eesti pakub oma õpilastele võimalust jätkata õpinguid Milanos. IMB teeb koostööd paljude tuntud kompaniide ja ateljeedega, saades sadu tööpakkumisi ning ettepanekuid stažeerimiseks. Parimaid IMB Eesti õpilasi võidakse saata stažeerima Milanosse. IMB Eesti on moevaldkonnas hariduse saamiseks õige valik.

Koolis võivad õppida 18- aastased ja vanemad isikud.

kostoos