MOE ILLUSTRAATOR

Moe illustraator kannab vastutust ühiskonna välisilme mõistmise, kavandamise ja ümberkujundamise eest. Ta määrab kindlaks moetendentsid ja turu nõudmised. Riietus on üks eneseväljenduse vormidest ning seepärast mõjutab moe illustraatori võime luua uusi kujundeid moesuundade ja stiilide kujunemist.

Moe illustraatori kursus hõlmab kujutusvahendite erinevaid tehnikaid, arendab kujutlusvõimet, mis aitab õpilasel edaspidi leida oma stiili joonise jaoks. Programmis on palju praktilisi ülesandeid, tehakse sadu jooniseid riietuse erinevate kollektsioonide jaoks. Üliõpilased tutvuvad ka moeajalooga ja järgmiste hooaegade moetendentsidega.

Moe illustraator võib töötada vabakutselisena, samuti moemajas. Ta vastutab kollektsiooni loomise eest, töötab ühises meeskonnas peadisaineriga, turundajatega, tootjatega ja kvaliteedi kontrollijatega. Moe illustraator teeb tihedat koostööd stiilikujundusagentuuridega, samuti omab kontakte moeshowde korraldajatega ja masstoodangu firmadega.